מעקות

מעקות זכוכית

כיום, יותר מאי פעם, מעקות זכוכית הפכו להיות טרנד עיצובי חם, אותם מתקינים בבתים, משרדים, בריכות ועוד. את המעקות הללו מייצרים באמצעות טכנולוגיות חדישות כך שמתקבל מוצר איכותי במיוחד. מעקות אלה אינם רק דקורטיביים ומוסיפים נופך ייחודי לחללים, הם גם בטיחותיים.

מעקות שהם גם פרקטיים
לא לחינם אנו יכולים לראות ביותר ויותר מקומות מעקות זכוכית, במשרדים, בבתים, במרפסות, בבריכות וגם בחדרי מדרגות. המעקות לא רק דקורטיביים ומרהיבים וביכולתם לשדרג את מראהו של כל חלל, הזכוכית היא חומר גלם חזק ועמיד במיוחד, וזאת בהשוואה למעקות העשויים מעץ או מתכת. למשל, מעקות העשויים מעץ, באיזושהי נקודת זמן עלולים להרקיב ואילו מעקות העשויים ממתכת עשויים גם לצבור חלודה, לא כך עם מעקות מזכוכית. בנוסף, מכיוון שהם בעלי גוון שקוף, ניתן על נקלה לשלבם בכל חלל.

שילוב מעקות במרפסות
כיום לא מעט קבלנים הבונים בניינים רבי קומות, יבחרו בעבור מרפסת הבית מעקות זכוכית. מעקות אלה הינם בטיחותיים ועומדים בתקנים המחמירים ביותר, כאשר הם עשויים מזכוכית מחוסמת עבה וחסינה. בנוסף, אלה הם מעקות איכותיים היכולים להתמודד עם כל סוגי האקלים מבלי שהם יפגעו. קל מאוד לנקותם ולתחזקם, כל זאת ללא אמצעי ניקוי מיוחדים. כן חשוב לדעת, יש לבחור בחברה העושה שימוש אך ורק בזכוכית מחוסמת ומרובדת. אפשר בהחלט לשלב במעקה עבודות פרזול לשדרוג המראה.

מתאים גם לבריכות
אם יש לכם בריכה בחצר הבית בהחלט ניתן להתקין מעקה זכוכית לבריכה. מעקות העשויים מזכוכית מתאפיינים במראה חם, לא לחינם ניתן למצוא אותם הן בשטחי פנים והן בשטחי חוץ, הם בטיחותיים ביותר למתרחצים וניתן להתקינם בכמה צורות:
מעקה הניצב על עמודים, מעקה אותו שותלים לתוך תעלה ייעודית[מה1]  או על גבי מחברי נקודות. רוב האנשים יעדיפו מעקה זכוכית לבריכה השתולים בתוך תעלה, הוא תורם רבות לשדרוג מראה הבריכה וחלל הגינה, ובנוסף מעקה זה הוא גם בטיחותי, האפשרות לאחוז בו מונעת נפילות.
ככלל, מעקות לבריכה חייבים להיות בראש ובראשונה בטיחותיים ואיכותיים, לכן עוד טרם בחירת המעקה, יש למצוא חברה אמינה, מקצועית ובעלת שם, כמו אלגנט גלאס, אשר מבטיחה ללקוחותיה לא רק את המעקות האיכותיים ביותר, אנשי המקצוע יתאימו לכם את המעקה בצורה מקצועית ומדויקת.

האם קיימים חידושים בתחום?
כאמור, מעקות זכוכית הפכו בשנים האחרונות להיות יותר ויותר פופולאריים, ומכיוון שקיים ביקוש כה רב, גם ההיצע נעשה יותר מגוון. לא מעט מבעלי הבתים יעדיפו מעקות זכוכית שתולים, אלה מעקות ללא כל תמיכה נראית לעין ולכן המראה המתקבל הוא בעל אלמנט עיצובי נקי ומינימליסטי. כמו כן, כיום גם מקובל להתקין בלא מעט מקומות מעקות זכוכית הניצבים על עמודי נירוסטה ומעקות אשר חומר הגלם העיקרי ממנו הם עשויים הוא הזכוכית, אך ניתן לשלבם עם עוד חומרי גלם כמו מתכת או עץ.

מעקות מזמינים אצל מקצוענים!
אם ברצונכם להתקין מעקות  לבריכה, למרפסת, לאחד מחללי הבית או בבית העסק, בהחלט מומלץ לפנות אל חברה וותיקה אשר שמה הולך לפניה, כזו שצברה לעצמה אין ספור לקוחות מרוצים. חברת א. אופקים הינה חברה מובילה בארץ בתחום ענף הבנייה ויזמות, היא מבטיחה ללקוחותיה עבודה איכותית כאשר נעשה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. בנוסף, החברה פועלת ביחד עם מהנדסים ואדריכלים מקצועיים, כאשר המטרה הסופית היא להעניק ללקוח את המוצר עליו תמיד חלם. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך ופועלים מתוך שקיפות, הגינות ותודעת שירות גבוהה. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם: