מראות

מראות זכוכית

מראות זכוכית יכולות לשדרג פלאים את מראה הבית ולהעניק לו מראה ייחודי משלו. את המראות הללו ניתן למקם בכל חלל בו תירצו, וכיום ניתן למצוא מראות בשלל עיצובים, צבעים ודגמים, כולל מראות בהן משולבים גופי תאורה, כמו אלה אותן אנו מכירים מחדרי האיפור של תיאטרון.

מהי בעצם מראה?
מראות עשויות ממשטח המכוסה בזכוכית, ניתן לבחור בצורה מלבנית, מרובעת, עגולה, וצורות נוספות, והן משמשות לא רק לשם מטרה אחת – שנראה עד כמה המראה מחמיאה לנו או שנבדוק עד כמה אנו נראים טוב או שלא, מראות זכוכית הינן פריט דקורטיבי לכל דבר ועניין ויש להן גם שימושים אחרים.

סגנון ועיצוב
בחנויות ובתי עסק נבחרים, תוכלו למצוא מראות זכוכית במגוון סגנונות, כך שכל אחד יוכל למצוא מראה התואמת הם את טעמו האישי והן את יכולותיו הכספיות. ישנן מראות ממוסגרות וחסרות מסגרת, מראות בסגנון חדשני ומודרני, בעלות מראה עתיק או קלאסי, ואכן יש לבחור את סגנון המראה בהתאם לשאר האלמנטים בחלל, ולא ליצור תחושה של ניכור ודיסהרמוניה. אם ביתכם מעוצב בסגנון נקי ומודרני, בהחלט לא רצוי לבחור מראה בסגנון וינטאג' וגם להיפך כמובן.

כיצד בוחרים את המראה?
כיום נוכל לבחור מראות בהתאמה אישית המתאימות באופן מדויק הן לטעמו האישי של הלקוח, העדפותיו והתקציב הכספי העומד לרשותו. מראות בהתאמה אישית הן כאלה המיוצרות בגודל המתאים ללקוח, בצורה אותה הוא מעדיף, יכולה להיות זו מראה מלבנית, מרובעת, עגולה ואפשר לשדרג את המראה באמצעות נורות לד. מראות בסגנון בלעדי כאשר כל אחד יכול לבחור את עובי הזכוכית הרצוי.

מה כה מיוחד במראות אלה?
מראות זכוכית תורמות רבות לשדרוג מראהו של כל חלל. המראה מעניקה אווירה ייחודית לכל חלל בו היא נמצאת ובאמצעותה ניתן גם לבטא אמירה אישית. בנוסף, אלה הן מראות בעלות מראה יוקרתי ואלגנטי, כמעט יצירות אמנות לכל דבר ועניין שכן הזכוכית היא חומר גלם שניתן לעצבו בקלות. אם בחרתם בבית עסק ידוע ובעל שם, הרי סביר להניח שתוכלו למצוא בו דגמים מרהיבים של מראות שאותן יצרו מתוך מחשבה רבה, מעוף ויצירתית.

עוד אמצעי לעיצוב לבית
מראות זכוכית הן אכן אמצעי עיצוב נוסף לבית, ורבים ממעצבי הפנים ממליצים לשלב מראות בחללים אלה ואחרים. מה שמאפיין את המראות הוא לא רק המראה המרהיב ומותיר הרושם, יותר מאי פעם, ניתן למצוא מראות כאשר כל אחת בעלת צורה שונה, מעוצבת בסגנון שונה, ומומלץ במיוחד להתקין מראות זכוכית דווקא בחללים קטנים שכן הן יוצרות אשליה של מרחב וגודל.
המקומות היותר פופולאריים בבית בהם אנשים מציבים מראות הן חדר האמבט, חדר השינה, אין  שום מניע שלא למקם אותן בסלון, הכניסה לבית, או אפילו בחלל המטבח. הוספת מראה לחללי הבית השונים, מוסיפה ותורמת רבות לעיצובו.

היכן רוכשים מראות איכותיות?
אם ברצונכם לרכוש מראות איכותיות ומעוצבות, מומלץ בחום לפנות אל חברת אלגנט גלאס, חברה מובילה. חברת אופקים היא בעלת וותק רב של מעל 30 שנה, ובמהלך השנים היא יצרה לעצמה שם שהולך לפניה, ולכן יותר ויותר לקוחות שקיבלו המלצה מאחרים, פונים דווקא אליה. חברת אלגנט גלאס עובדת ביחד עם מהנדסים ואדריכלים עושה שימוש במיטב חומרי הגלם, מה שבין היתר מבטיח עבודות בגימור מושלם. בנוסף, חברה זו ידועה לא רק בשל מקצועיותה, היא פועלת מתוך שקיפות, הגינות ואמינות אל מול לקוחותיה, תמיד יהיה מישהו שילווה אותם לאורך כל הדרך. רוצים לרכוש מראות מעוצבות ומסוגננות? צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם: