מחיצות

מחיצות מזכוכית

מחיצות מזכוכית נועדו להפריד בין חללים ובשנים האחרונות הן הפכו להיות טרנד עיצוב לוהט. את המחיצות הללו ניתן למצוא במקומות שונים – בתים, משרדים, מרכזי קניות, קניונים, והן מוסיפות רבות לכל חלל בו הם נמצאות, המראה המתקבל הוא מרשים ביותר ובעל מאפייני עיצוב מודרניים.

מהו טבען של המחיצות הללו?
מחיצות מזכוכית עשויות ממשטחים בעלי מראה דקורטיבי, כאשר אין מדובר כאן בזכוכית רגילה, אלא אחת כזו שעברה עיבוד מיוחד ובנוסף, זוהי זכוכית בעלת ציפוי, כך שהיא תהיה כמה שיותר חזקה ועמידה.

מה מאפיין אותן?
מחיצות מזכוכית מאפיין אותן יותר מכל הוא חוזקן ויופיין מכיוון שהן שקופות, לכן לא מעט מעצבי פנים בזמן שהם מתכננים בתים או משרדים, יעדיפו לשלב בינות החלל מחיצות עשויות מזכוכית. כאמור, זוהי זכוכית חזקה ועמידה מאוד, וכך ניתן להפריד ולחצוץ בין חללים שונים במבנה, כל זאת ללא יצירה של ניכור, שכן הזכוכית הרי שקופה וניתן לראות מבעדה. כמו כן המחיצות הללו יוצרות אשליה של מרחב גדול יותר.

באיזו זכוכית לבחור? שקופה או אטומה?
קיימים סוגים שונים של מחיצות מזכוכית, למשל: אפשר לבחור בזכוכית אטומה אולם באותה העת ישנם כאלה אשר יעדיפו דווקא זכוכית שקופה, הכל בהתאם לדרישותיו של הלקוח. מחיצות עשויות מזכוכית שקופה הן יפות למראה ודקורטיביות, אולם לא כל אחד ירצה לבחור בשקיפות מלאה ולכן מוצעים כיום פתרונות נוספים ויצירתיים. ניתן לבחור בזכוכית בעלת דרגת אטימות חלקית או זכוכית אטומה לחלוטין.

מה מתאים למשרד?
מחיצות אלה מתאימות הן לבתים פרטיים, קניונים, מבנים ציבוריים וכמובן גם משרדים. באמצעות מחיצות זכוכית למשרד ניצן להפריד בין חללים וליצור חלוקה נכונה יותר. המראה של מחיצות זכוכית למשרד תורם רבות לשדרוג עיצובי, הן בעלות מראה דקורטיבי, יוקרתי, הן יוצרות עניין ובעלות מראה מודרני. בכל הקשור לעלויות, מחירי מחיצות עשויות מזכוכית הינם נמוכים יותר בהשוואה לאופציות אחרות, כך שהיתרונות הם בהחלט רבים ולא מבוטלים.
כאשר מדובר במשרדים, חשוב שהחלל יהיה מואר עד כמה שיותר ושהעיצוב יהיה עדכני ומודרני, מה שיותיר רושם עז הן על העובדים והן הלקוחות, וככלל זוהי הזדמנות ליצור סביבת עבודה ידידותית יותר.

מחיצות שהן פרקטיות ופונקציונליות
זאת ועוד, מחיצות מזכוכית שומרות על המראה שלהן למשך שנים רבות, קל לנקות ולתחזק אותן, הן אינן סופגות כתמים או לכלוך ואת המחיצות ניתן לעצב במגוון דוגמאות וצבעים. גם אם הזכוכית "זכתה" לקבל מכה רצינית, קלושים הסיכויים שהיא תישבר, שכן מדובר בזכוכית מחוסמת העבה פי כמה מזכוכית רגילה.

יתרונות בולטים
מחיצות מזכוכית הן בעלות כמה יתרונות בולטים: שקיפות הזכוכית יוצרת אשליה של מרחב גדול, מואר ואוורירי, מכיוון שהזכוכית הינה שקופה חודרת אל תוך החללים תאורת יום טבעית וכך גם ניתן לחסוך באנרגיה. אם החלל בין כה וכה מואר, ניתן לבחור בזכוכית אטומה או אטומה חלקית.

המלצה עם בית עסק מוביל בתחומו
אם ברצונכם לרכוש בעבור הבית או המשרד מחיצות עשויות מזכוכית, מומלץ לפנות אל הטובים ביותר. חברת אלגנט גלאס, היא חברה בעלת וותק של מעל 30 שנה, כאשר לאורך השנים יצרה לעצמה מוניטין חיובי ולא בכדי כה הרבה לקוחות חוזרים אליה שוב ושוב. אמינות, שקיפות, שירות אישי לכל לקוח, עמידה בלוחות זמנים, איכות ומצוינות הן נר לרגליה. בנוסף, החברה עובדת תוך שיתוף פעולה מלא עם עוד גורמים מקצועיים כמו מהנדסים ואדריכלים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם ייעוץ ושירות אדיב!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם: