חיפויי קיר

חיפויי קיר זכוכית

בעת האחרונה חיפויי קיר זכוכית הפכו להיות יותר ויותר פופולאריים הן בקרב מעצבי הפנים והן בקרב בעלי הבתים. אין מדובר כאן רק בקירות חדר האמבט או קיר חלל המטבח, אלא בחיפויים המתאימים לכל חללי הבית. קל יותר לתחזק קירות זכוכית, לנקות אותם ולכן הם ישמשו אתכם למשך שנים רבות. לא פחות חשוב, ניתן למצוא את החיפויים הללו בשלל הדפסים שונים ומגוון עיצובים.

היכן משלבים קירות מחופים בזכוכית?
חיפויי קיר זכוכית מתאימים במיוחד לחדר האמבט, למטבחים, זוהי אלטרנטיבה מצוינת ופרקטית יותר בהשוואה לאריחי הקרמיקה המקובלים. קל יותר לנקות חיפוי זכוכית שהרי אריחי קרמיקה סופגים לא מעט לכלוך ושומנים שקשה להסירם. חיפויי קיר זכוכית לחדר האמבטיה, המטבח או כל חלל אחר בבית, הינם מרהיבים ביופיים, משדרגים את מראהו של כל חלל, והם הופכים את החיים להרבה יותר קלים בכל הקשור לעבודות ניקיון.

הפרדה בין חללי הבית
חיפוי זכוכית יכול גם לשמש כאמצעי הפרדה בין חללים שונים, מעין סוג של מחיצה. זוהי דרך דקורטיבית ומסוגננת לחצוץ בין חללים. בנוסף, חיפויי קיר זכוכית יוצרים חללים בעלי מראה אסתטי ונקי, החדר עוטה מעליו מראה ייחודי היוצר רושם עז, הזכוכית תורמת לחדירת אור אל תוך חללי הבית, וזוהי עוד דרך לשנות את מראהו ועיצובו מבלי לשבור קירות וללא השקעה כספית בשיפוצים.

חיפוי בחלל המטבח
חלל המטבח הוא לב ליבו של הבית ולכן אם הוא מעוצב כיאות, העיצוב ישפיע על האווירה השוררת גם בחללים אחרים. כאשר קירות המטבח מחופים באמצעות זכוכית, נותרים משטחים יפי מראה, פרקטיים במיוחד, נוחים לניקוי ושימור, ובנוסף הקירות הללו מוסיפים נופך אסתטי ויוקרתי למטבח. כיום טווח אפשרויות הבחירה הוא מרשים במיוחד: ניתן למצוא זכוכית עם הדפסים, זכוכית צבעונית, זכוכית מעוצבת באלמנטים שונים ועוד.

ומה באשר לחדר האמבט?
יותר ויותר אנשים כיום מחפים את קירות האמבטיה באמצעות זכוכית ולא באריחי קרמיקה שהיו מקובלים ופופולאריים במשך כה הרבה שנים. כך חדר האמבט יתאפיין באווירה יוקרתית יותר, כמו כן הוא יקבל כמות גדולה יותר של אור והחיפויים הללו קלים לניקוי. חיפויי קיר זכוכית הינם עמידים מאוד, וזאת מכיוון שמדובר בזכוכית עבה, אפשר להזמין את הזכוכית במגוון גדלים ועיצובים, ולבסוף, חיפויים אלה הינם חסינים לחום. התקנתם של חיפויי קיר זכוכית היא פשוטה ונוחה, זאת בתנאי שתשכרו את שירותיו של איש מקצוע מנוסה ומיומן.

באיזו זכוכית לבחור?
חיפויי קיר זכוכית כדאי שיבחרו או על ידי מעצב פנים, או בעל הבית או תוך כדי שיתוף פעולה ביניהם. כאשר בוחרים זכוכית לקירות, בהחלט מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מביני דבר להם ניסיון עם קירות מחופים בחומרי גלם שונים. בסופו של דבר לא רק שאנו שואפים למראה אסתטי ויוקרתי יותר של חללי הבית השונים, חשוב גם להתאים את עיצוב הקיר לסגנון העיצובי השולט בבית, כל זאת לשם יצירת הרמוניה ואווירה של זרימה.

המלצה על חברה מובילה
חברת אלגנט גלאס, היא חברה בעלת מוניטין רב וותק של מעל 30 שנה. החברה אחראית על ביצועם של פרויקטים ויזמות בענף הבנייה. במהלך השנים חברת אלגנט גלאס הוכיחה את עצמה כהגונה, אמינה, פועלת מתוך שקיפות מלאה אל מול לקוחותיה ומעניקה להם ליווי וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך. אנו עובדים על פי לוחות זמנים מדויקים, כאשר האיכות והמצוינות הם נר לרגלינו. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ ולהעניק לכם שירות אדיב ומקצועי!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם: