חדר אמבטיה משולבים

חדר אמבטיה משולבים

מסתבר שבלא מעט דירות בארץ חדר האמבטיה הינו קטן למדיי, מכיוון שכך, יש לעצבו בצורה כזו שניתן יהיה לנצל את שטח החלל על הצד הטוב ביותר. הרי כל אלמנט, בין אם זוהי האסלה, הכיור, ארונות, תופס לא מעט מקום ואו אז אנו גם נדרשים לתמרן. באמצעות חדר אמבטיה משולבים ניתן להפוך את החלל לפונקציונלי ופרקטי שנוח ונעים לשהות בו.

על ריהוט באוויר כבר חשבתם?
על מנת ליצור חדר אמבטיה משולבים מרווחים יותר, אפשר לעשות שימוש בריהוט מרחף. למה הכוונה בדיוק? ריהוט זה איננו מחובר לרצפה, כשמו כן הוא, הוא תלוי כך שנותר מקום. כיום גם ניתן לשלב בחדר האמבט אסלות תלויות היוצרות גם הן יותר מרחב בחלל. מכיוון שהרצפה חשופה בזכות כל אותם אלמנטים תלויים, החלל נראה גדול יותר.

איך יוצרים חדר אמבטיה מואר?
אם מדובר בחלל חדר אמבטיה קטן למדיי, הפתרון הוא בהחלט חדר אמבטיה משולבים. בצורה זו החלל יראה אוורירי יותר, לא חייבים לחפות את כל הקירות עם אריחי קרמיקה אלא רק את אלה החשופים לרטיבות. את שאר הקירות אפשר לחפות באמצעות טיח בעל מראה ייחודי וגוון בהיר, אלמנט זה יכול ליצור אשליה של חדר אמבטיה מואר יותר ופחות דחוס, עמוס וצפוף. אם כבר בוחרים בחיפויי קרמיקה, אלה החתוכים לפיסות קטנות כמו אריחי קרמיקה דמויי פסיפס, ייצרו תחושה של גודל, ואפשר גם לחפות את הקירות באמצעות אריחי קרמיקה שאינם חתוכים, המגיעים כפלטה אחת אחידה.

ומהו האמבטיון?
על חדר אמבטיה משולבים עם אמבטיון כבר שמעתם? ובכן זהו סוג של מקלחון לחדר הרחצה אותו מתקינים על דפנותיה של האמבטיה. למעשה, אמבטיון הוא אידיאלי בעבור בעלי בתים להם אמבטיה והם מעוניינים לעשות בה שימוש כמה שיותר נוח ופונקציונאלי. באמצעות אמבטיונים נדמה יהיה לכם כאילו אתם רוחצים במקלחון. כיום כל אחד יוכל לבחור אמבטיונים לפי טעמו האישי ועל פי צרכיו, ישנו מגוון רב של דגמים וצורות חיתוך שונות. בנוסף לכך, זהו גם פתרון בעל רמת בטיחות גבוהה, במיוחד בעבור קשישים או ילדים מאוד צעירים, שלא בדומה למקלחונים או אמבטיות, כאן כלל אינה קיימת סכנת נפילה.
מוצר זה הוא בעל יתרונות הן של אמבטיה והן של מקלחון, הוא פונקציונאלי, בטיחותי, המראה המתקבל הוא אסתטי ויוקרתי והוא מהווה תחליף הולם לאמבטיות ומקלחונים. זהו פתרון עיצובי אופטימאלי לחדר האמבטיה.

חומרי גלם וגוונים
חדר אמבטיה משולבים אשר מצריכים מאתנו חשיבה יצירתית בכל הקשור לעיצובם ותכנונם בשל ממדיהם הקטנים, מומלץ לצבוע בגוונים בהירים כמו שמנת, לבן, בז' או כל גוון בהיר אחר אשר יצור אשליה של מרחב גדול יותר ומואר. אם בכל זאת אינכם יכולים או רוצים לוותר על ססגוניות וצבעים עליזים, השאירו את הקירות בגוונים בהירים והכניסו לחדר האמבט אלמנטים אחרים שיוסיפו נקודות צבע פה ושם, למשל: דאגו שהמגבות תהיינה בעלות גוונים דומיננטיים, ניתן לשלב בחדר האמבט וילון ססגוני, ארון או כלי רחצה.

אל מי מומלץ לפנות?
גם אתם רוצים חדר אמבטיה משולבים? מחפשים אחר חברת בנייה בעלת וותק רב שנים? כזו אשר צברה לעצמה מוניטין מצוין ולא מעט לקוחות מרוצים? ובכן, חברת אלגנט גלאס, הינה חברה וותיקה הפועלת מעל ל 30 שנה, יוזמת ובונה פרויקטים בכל רחבי הארץ. ל אלגנט גלאס יצא שם של חברה הגונה ואמינה, הפועלת מתוך שקיפות מלאה אל מול הלקוח, עמידה מדויקת בלוחות זמנים – ומעל הכל – בנייה באיכות שאין שני לה על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם: