דלתות

  דלתות פתיחה  
דלתות פתיחה  
 
  דלתות הזזה  
דלתות הזזה  
 

דלתות פנים זכוכית

דלתות פנים זכוכית מוסיפות נופך יוקרתי לבית ובנוסף הן מאפשרות לכמה שיותר אור טבעי לחדור אל תוך החללים. הזכוכית כחומר גלם מרככת את מראה הדלת דרכה חודר אור, וניתן לשלב אותה עם חומרי גלם אחרים כמו עץ או אלומיניום למשל.

מה כה מיוחד בדלתות אלה?
דלתות פנים זכוכית הן בעלות תכונות הבלעדיות רק להן. הן מבודדות מצוין מפני רעשים חיצוניים, עמידות וחזקות, אם הדלת תישבר הזכוכיות לא יתנפצו בכל רחבי החדר, זאת מכיוון שמדובר בזכוכית מחוסמת לכן צפוי שהיא רק תיסדק. את הדלתות הללו ניתן לשלב בכל מקום, לא רק בבתים פרטיים.

למי זה מתאים?
דלתות פנים זכוכית הן שקופות, הן מבטיחות חללים כמה שיותר מבודדים עם אווירה של פרטיות מקסימלית והן מתאימות לכל חלל בבית. כל אחד יוכל לבחור מה יהיה גודלה של הזכוכית המשולבת בדלת והיכן היא תמוקם - באמצע, בצד, היכן שרק תירצו ועל פי טעמכם האישי.

גם דלתות הזזה
כיום ניתן למצוא ביותר ויותר בתים דלת הזזה זכוכית. מראה הדלתות הללו משדרג כל חלל בו הן נוכחות, הן יוצרות אשליה של גודל ומרחב ולכן הן אידיאליות לדירות קטנות. יותר מאי פעם, ניתנת ללקוחות ההזדמנות למצוא דלת הזזה זכוכית בעלת מראה יוקרתי ואלגנטי, דקורטיבית, ואין ספק כי מראה הדלתות הללו מרשים באופן בלתי רגיל.

מהם היתרונות?
דלתות הזזה הינן בטיחותיות, אין צורך לטרוק את הדלת, אלא רק להזיז אותה מצד לצד. בנוסף, אלה הן דלתות התורמות רבות לחיסכון במרחב מכיוון שאין צורך לפתוח אותן כלפי חוץ, מה שיוצר צפיפות, במיוחד בחללים קטנים. כמו כן, מדובר בדלתות שניתן לעצבן במגוון אופנים, יש מקום ליצירתיות וביטוי לטעמו האישי של כל אחד. אפשר לבחור זכוכית עם דוגמאות שונות, לעטר אותה ואפילו לצבוע. לבסוף, אלה הן דלתות פונקציונאליות ופרקטיות, ישנה אפשרות להתקין אותן כמעט בכל חלל, בחדרי מקלחת, בתוך ארונות, בחדרי הבית,  ועוד.

דלתות שמשדרגות כל חלל
דלתות פנים זכוכית בהחלט יכולות לשדרג כל חלל. הן בטיחותיות לא פחות מדלתות העשויות מחומרי גלם אחרים, הן חזקות ועמידות וכל אחד יוכל לבחור דלת בעלת גימור מיוחד משלה. דלתות פנים זכוכית יוצרות תחושה של מרחב מואר ואף גדול יותר, ולמרות האור החודר מבעד לזכוכית, עדיין הן מבטיחות פרטיות אופטימאלית. דלתות פנים אלה אינן דומות אחת לשנייה, ניתן להזמין זכוכית במגוון עיצובים, ישנה זכוכית בעלת גוון שכולו שקוף וזכוכית חלבית שהיא גם אטומה יותר.
דלתות פנים זכוכית, מתאימות לא רק לבתים פרטיים אלא גם לקניונים, לבתי עסק, משרדים, חנויות,  ועוד. בהחלט אפשר להזמין את הדלתות הללו כאשר הן מעוצבות ביצירתיות ומתוך מחשבה בעלת מעוף, כמו דלתות עם זכוכית מודפסת, דלתות עם זכוכית צבעונית, זכוכית מותזת בחול, ועוד המגוון הוא רב כך שאפשרויות העיצוב הן בהחלט מגוונות.

רוכשים אצל הטובים ביותר!
חברת אלגנט גלאס, היא אחת החברות המובילות בארץ, בעלת וותק של מעל 30 שנה. החברה הן יוזמת והן מבצעת מגוון סוגים של פרויקטים. לא לחינם צברה לעצמה במהלך השנים חברת אלגנט גלאס כה הרבה לקוחות מרוצים, היא ידועה לא רק בשל ניסיונה ומקצועיותה, אלא גם בשל עמידה מדויקת בלוחות זמנים, אמינות ותודעת שירות גבוהה. אנשי חברת אלגנט גלאס קשובים כל העת לצרכי הלקוחות ואנו מציעים גם ליווי וייעוץ צמוד. רוצים להזמין דלת מזכוכית? צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירות!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם: