גגונים וסקילייט

גגונים וסקילייט

עם השנים החלו לנשב רוחות חדשות בעולם עיצוב הפנים והאדריכלות, נוספו כל מיני חידושים, וכיום גגונים וסקילייט הינם פופולאריים במיוחד, זאת מכיוון שהם הן פרקטיים והן אסתטיים למראה. גגונים מזכוכית בעלי מראה מרשים מכניסים לא מעט אור הביתה והם גם מספקים הגנה אופטימאלית מפני קרינת U.V, זאת בתנאי שבוחרים את הזכוכית המתאימה.

ממה עשויים הגגונים?
הגגונים עשויים מזכוכית הנקראת – זכוכית רבודה, משמע כאן מדובר בשתי שכבות נפרדות של זכוכית, כאשר בין שתיהן מודבקת יריעה העשויה מפלסטיק. לכן זהו גגון חזק במיוחד ובטיחותי, גם במקרים בהם הזכוכית נפגעה מאיזושהי סיבה, היא לא תתנפץ אלא רק תיסדק. ניתן להזמין גגונים וסקילייט במגוון גדלים כאשר ישנה גם אפשרות לבחור בעובי הזכוכית.

מראה נקי ואסתטי
גגונים אלה הם הצעקה האחרונה בעולם האדריכלות. הם מצטיינים לא רק בשל מראם הנקי, הם גם פרקטיים בצורה יוצאת מן הכלל, באמצעותם ניתן ליצור הצללה, ובנוסף, הם יכולים להגן על כל הסובב אותם מפני פגעי אקלים שונים. למשל, אם מדובר על גגונים מזכוכית הניצבים בחזית הבית, הם יגנו על דלת הכניסה. כיום גם גגונים וסקילייט העשויים מזכוכית רבודה, ניתן לעצבם בשלל דרכים וצורות, כולל האפשרות לעבד אותם וליצור מוצג אומנותי לבית בעל ערך מוסף משלו.

מהם המקומות המתאימים ביותר בבית לגגונים מסוג זה?
ישנם אזורים בבית בהם בדרך כלל יש גם מעט אור, אפילו בבתים שעוצבו בצורה כזו שיהיו מוצפים בתאורה טבעית מבחוץ. על מנת להכניס יותר אור לבית, אפשר להתקין גגונים וסקילייט בעליות גג, להתקינם בחדר האמבט או בכל מקום אחר בו ניתן לשלבם בצורה טבעית. זהו בהחלט אחד הפתרונות האיכותיים ביותר.

ניצול חללים
באמצעות הגגונים ניתן ליצור חללים מוארים בבית, עליית הגג כבר הוזכרה, ואפשר להתקין את הסקילייט גם במרתפים חשוכים. בזכות טכנולוגיות מתקדמות במיוחד גגונים אלה מבטיחים בידוד אופטימאלי מפני חום, קרינת קרני U.V והם גם גורם בידוד מצוין. מי שרוצה להזמין את המוצר הנ"ל יוכלו למצוא אותו במגוון גדלים, ניתן להפעילם או באופן ידני או באמצעות חשמל.
מה כה מיוחד בסקילייט?
בזכות גגונים וסקילייט ניתן לעשות שימוש בחללים נוספים בבית שלא נוצלו עד כה וזאת בשל העובדה שהם היו חשוכים מידי ולא חדר אליהם אור טבעי. באמצעותם ניתן להפוך כל חלל חשוך ומוזנח למואר ובעל מראה אטרקטיבי.
גגונים וסקילייט הינם בעלי רמות בידוד גבוהות במיוחד, והם מצטיינים בעיצובם ומראם וכיום ישנה אפשרות לעצב גם כמה סקילייטים אותם מדביקים האחד לשני כך שהאפקט המתקבל הוא בהחלט מרשים.

פתרונות חדשים בתחום העיצוב
גגונים וסקילייט מיועדים הן לעיצוב פנים והן לעיצוב חוץ, הם לא רק מאפשרים חדירת אור טבעי הביתה, הם גם תורמים לאוורור נאות והם משתלבים היטב עם גגונים העשויים מחומרי גלם אחרים. בהחלט ניתן לומר גגונים העשויים מזכוכית וסקילייט, מפזרים בצורה טבעית את האור בכל חללי הבית והם גם מספקים בידוד תרמי מעולה. זהו מוצר חדשני ויעיל מאין כמותו, ולא בכדי מעצבי הפנים נוטים להתלהב ממנו.

היכן רוכשים?
מעוניינים לשדרג את מראה חללי הבית באמצעות גגונים או חלונות עשויים מזכוכית מרובדת? חברת אלגנט גלאס, הינה חברה בעלת וותק של 30 שנה בתחום הבניה בארץ. אלגנט גלאס אחראית לא רק על ביצוע פרויקטים אלא היא עוסקת גם ביזמות. שמה של החברה הולך לפניה מזה שנים ולא בכדי היא צברה לעצמה כה הרבה לקוחות מרוצים, זאת בשל מקצועיות ללא פשרות, תודעת שירות גבוהה, אמינות ושקיפות אל מול הלקוח. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לשרת אתכם!
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם: